П`ятниця, 03.05.2024, 12:42Вітаю Вас Гість | RSS

НУШ

Для учнів початкових класів школою було обрано освітню програму за редакцією Р. Б.  Шияна. За цією програмою цьогоріч, долучившись  до НУШ, навчатимуться і учні 4-их класів.

Освітнє середовище в початкових класах є місцем, де діти відчувають себе захищеними та в безпеці. Вимоги щодо забезпечення належних умов для навчання і виховання учнів 1-4 класів встановлено Державними санітарними правилами і нормами влаштування утримання ЗНЗ та організації освітнього процесу (ДСан ПІН 5.5.2. 008-01).

В освітньому середовищі НУШ встановлено баланс між навчальними видами діяльності. Таке середовище забезпечує можливості для розвитку нових та удосконалення наявних практичних навичок, отримання  нових знань. У закладі для учнів 1-4 класів по-сучасному обладнані класні кімнати, в яких проведено ремонтні роботи, встановлено нові меблі, обладнано ігрові куточки, придбано навчальні матеріали.  Функціонують малий спортивний зал для проведення уроків фізкультури, актовий зал для проведення цікавих виховних заходів та занять з хореографії. Облаштовано і кабінет інформатики, який оснащений згідно вимог НУШ.

За якісне і вчасне проведення навчальних занять персональну відповідальність несуть учителі початкових класів.

Моніторинг досягнень учнями результатів  навчання (компетентностей) проводиться згідно вимог навчальних програм та  обліковується у класному журналі.

На основі освітньої програми, складено навчальний план, що конкретизує організацію освітнього процесу.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислуховуються до їхньої думки, вчать критично мислити, не бояться висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.