П`ятниця, 03.05.2024, 11:26Вітаю Вас Гість | RSS
Середня загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ст. І.Я.Франка
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт дирекора


 

Протокол

зборів педагогічного колективу і батьківської громадськості

середньої загальноосвітньої школи№3 І-ІІІ ступенів

імені І. Я. Франка м. Стрия Львівської області

24 червня 2021 року

 

 

Голова зборів  Алексевич Галина Михайлівна

Секретар  Роїк  Наталія  Миколаївна

 

Присутні 72 члени педагогічного колективу,

7 представників батьківської громадськості

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

  1. Звіт Юрків Галини Михайлівни, директора школи, про свою діяльність протягом 2020-2021 навчального року.
  2. Прийняття рішення щодо оцінки діяльності директора школи шляхом  таємного голосування.

 

СЛУХАЛИ:

 

ЮРКІВ Г. М. Протягом  2020-2021 н. р. школа працювала в руслі демократизації школи і основних  засад реформування освітнього процесу під гаслом «Школа наш дім, в ньому затишно всім». З батьківською спільнотою будуємо відносини на засадах доброзичливості, взаєморозуміння та партнерства. Пандемія коронавірусу  внесла суттєві корективи в наше життя. В умовах  тривалого національного карантину всі учасники освітнього процесу опанували ази дистанційного навчання на платформах Googl Meet, Zoom,  (синхронна частина), асинхронна-Google classroom, You Tube, відео уроки, презентації, опорні конспекти, перевірка знань: «Мій клас», «На урок», Classtime. Це унікальний досвід, здобуття якого допоможе нам протистояти тим викликам, перед якими опинилось людство.

       Кількість учнів станом на 05.09.2020 року: мережа 37 класів, 992 учні. Для порівняння: мережа станом на 05.06.2018 року- 35 класів, 918 учнів. Нашу шкільну спільноту цього року поповнять два перші класи в кількості 63 учні. Плануємо 4 п΄ятих класів(103 учні). З чотирьох дев΄ятих класів сформували два десяті класи, в кількості 54 учні, профільні предмети українська мова та література і географія. На даний час  налічується 57 учнів, які бажають продовжити навчання в школі, 66 учнів випущено зі школи. Свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою отримали 21 учень, 1учень з інклюзивного класу отримав довідку про закінчення повного курсу навчання, 138 учнів 3-іх, 8-их та 10–их класів нагороджені Похвальними листами. Особливістю цього навчального року продовжує бути дистанційне навчання,  його закінчення та звільнення від проходження ДПА учнів, які завершують здобуття початкової та базової середньої освіти. Випускаємо два одинадцяті класи, 66 учнів. Зважаючи на карантин, особливі умови щодо поширення коронавірусу, ЗНО, мабуть, розпочнеться 25 червня, при сприятливій епідемічній ситуації. Ще тривають дискусії щодо складання ДПА у формі ЗНО. За індивідуальною формою(педагогічний патронаж) навчалось четверо учнів. Було відкрито 5 інклюзивних класів, 7 дітей з ООП. Працювали за оновленими освітніми програмами та навчальними планами, особливо 5-ті та 10-ті класи, які затверджувались педрадою на початку навчального року. В 10-ому продовжували читати нові курси «Громадянська освіта»,  «Інтегрований курс: Україна і світ». Ми працюємо в умовах реформування Державних стандартів середньої освіти, це дуже цікаво і водночас складно,спонукає  пізнавати нове, щоб бути в освітньому тренді.

В 2020-2021 н. р. продовжувала працювати Нова Українська Школа-НУШ згідно Державного стандарту початкової освіти. Мета НУШ-всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування цінностей, розвиток самостійної творчості та допитливості. Перші класи НУШ 2020/2021 н.р.: 1-А клас-29 учнів, класний керівник Мельник І.І., 1–Б клас – 29 учнів, класний керівник Заяць Л.М., 1-В клас- 23 учні, класний керівник Мельникович А.-М.А. Переведено до другого класу НУШ 82 учні, три класи, класні керівники Малишева Л. В., Кізима Л. В., Бучинська Г. З. Всі учителі пройшли відповідну курсову перепідготовку.  Придбано нові парти, техніку, дидактичні матеріали.  Завдяки кропіткій цілоденній праці вчителів, батьків вдосконалюється нове освітнє середовище в початковій школі. Є перші добрі результати і відгуки. Діти із задоволенням йдуть до школи, а це втішно і для батьків, і для вчителів. В 1-4-их класах ст. на 05. 09. 2020 р. налічувалося 333 учні, з них 19 школярів належать до пільгових категорій, один учень навчався за індивідуальною формою(педагогічний патронаж). Відкрито було 2-В інклюзивний клас. Працювало дві групи продовженого дня для учнів 1-4 класів. В 11-ти класах початкової школи працює 21 учитель, 13 учителів початкових класів, 6 учителів-предметників, 2 вихователі ГПД. З них: 10 учителів вищої категорії, 4-І категорії, 5- ІІ категорії, 1- спеціаліст, 1- вищий тарифний розряд, 6-ти педагогам присвоєно звання «старший учитель», 2-ом –«учитель-методист», один нагороджений значком «Відмінник освіти України».

Цього року атестувалося 13 учителів, з них 2 учителів підвердили і присвоєно звання « підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєне педагогічне звання «старший учитель» 5 учителів, 2-ом учителям присвоєно педагогічне звання «старший учитель»,2 учителів атестувався на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії», 2 учителів – «Спеціаліст першої категорії». Усі педагоги є творчими та ініціативними, намагаються працювати в нових умовах, дотримуючись педагогіки партнерства як ключового компонента НУШ.  Протягом навчального року в 1-4 класах було проведено багато цікавих, яскравих заходів, навчальних, пізнавальних екскурсій(віртуально), нестандартних уроків, особливо в умовах дистанційного навчання Особливі неповторні враження залишилися від  Літературного карнавалу, який цьогоріч відбувався онлайн, вперше в Україні.

На  2020-2021 навчальний рік сума коштів, які ми отримали для придбання шкільних меблів для НУШ, складає 1038514.00 грн., для дидактичного матеріалу- 41794.00 грн., для  компобладнання, мультимедійного контенту- 24106.00 грн. Будемо їх освоювати до початку навчального року.  

Згідно штатного розпису в школі працювали 83 педагогічні працівники. З них- 4 особи адміністрації, 3 сумісників, 2 бібліотекарі, 1 практичний психолог,  2 вихователів ГПД. Серед учителів 42 особи «спеціаліст вищої категорії», 6 ос.  «спеціаліст І категорії», 14 ос. «спеціаліст ІІ категорії», 1ос. вищий тарифний розряд, звання «учитель-методист»-8осіб, «старший учитель»-20 осіб. Підлягали атестації в 2020 році 9 учителів, з них-2 позачергово. З 01.06.2020 року до штатного розпису введено посаду фахівця з публічних закупівель,0,5 ставки.

Забезпечували  життєдіяльність освітнього закладу 20 осіб технічно-обслуговуючого персоналу.  Харчування учнів та працівників здійснювала приватний підприємець Білінська Галина Василівна, з якою укладена угода щодо організації та забезпечення гарячого харчування. Разом з адміністрацією і батьками співпрацювали над урізноманітненням шкільного меню. Якість та калорійність їжі добра. Вартість гарячого харчування для учнів 1-4 класів складала 10.94 грн., для пільгових категорій-15.92 грн. Кількість учнів-пільговиків-49, з них: діти-сироти і позбавлені батьківського піклування-3, малозабезпечені-18, діти, батьків  АТО-28. В ГПД другим обідом учні харчувалися за батьківські кошти. Протягом року усією шкільною спільнотою дбали про безпеку життєдіяльності учнів та учителів. Не зафіксовано випадків дитячого травматизму. Медобслуговування здійснювала медсестра Тижбір Руслана Ігорівна, яка з 01.04.2020 зарахована до штату школи.

План асигнувань або кошторис нашої школи на 2021 календарний рік складає: державна субвенція 14 млн.872 тис.400 грн.;з місцевого бюджету виділено 6 млн.826тис.727грн. Левова частка коштів йде на зарплату  і нарахування на неї, а також на енергоносії-тепло-водо-енерго постачання, профдезвідділ та вивезення сміття, на харчування-773.872 тис. грн. На нашу «господарку» передбачено  11 тис. грн., на придбання медикаментів 3,5 тис. грн., на відрядження-8,4 тис. грн.  На щорічну винагороду для педагогічних працівників  передбачено коштів в обсязі 50% посадового окладу. Програмою капітального будівництва об’єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення, благоустрою міста і капітального ремонту об’єктів по м. Стрию на 2021 рік передбачено 280 тис. грн.. на капітальний ремонт віконних та дверних прорізів.

Плідно протягом року працює шкільна бібліотека, яка має в своєму арсеналі великий бібліотечний фонд. Координацію роботи із школярами, учителями, батьками щодо популяризації книги і читання, як цікавого процесу, здійснювали ст. бібліотекар Ращупкіна Наталія Ігорівна, бібліотекар Бондар Віра Іванівна. Особливої уваги бібліотекарі надають довідковобібліографічній роботі. Учням основної школи пояснюють складніші поняття: зв’язок каталогів і картотек із книжковим фондом, з розстановкою книг на книжкових полицях тощо. Традиційно для учнів проводяться бесіди «Подорожуємо книжковим містом»,  «Автори дитячих книг», «Книга в моєму житті». Цікавими та пізнавальними для наших учнів були літературно-краєзнавчі мандрівки « Чарівний світ Карпат», «Стрий-столиця Пригір΄я». Проводились патріотичні літературні години «Україно, Україно, вірне серце твого сина я кладу тобі до ніг», « Козацькі та стройові пісні», «Сини України», « Жінки в історії України». Було оформлено цикл виставок-пори року «В гостях  у бабусі-зими», «Ой весна, весна, днем красна», «Прийшло вже щедре літечко», «Золота криниця мудрості». У вересні відбувається видача підручників, а також визначається стан забезпечення підручниками учнів школи. Бібліотекарі разом з класними керівниками проводять бесіди щодо збереження підручників і підвищення бібліотечної культури школярів, а також бібліотечні уроки «Підручникам довге життя», «Живи, книго», «Книжкова лікарня», «Книга. Сім΄я. Дитина», « На допомогу тим, хто вивчає українську та англійську мови», « Реформи освіти втілюємо в життя». Кожного місяця бібліотека інформує школярів про визначні дати та події. Також до знаменних дат бібліотека оформлює тематичні книжкові виставки у вестибюлі школи.

В  школі  практикуємо допрофільну підготовку в 7-9 класах. Вводимо в навчальний план спецкурси з математики, української мови, географії, історії, предмети за вибором християнська етика, хореографія, польська мова, передбачаємо додаткові години математики та англійської мови. Орієнтуємося на запити наших учнів. Співпрацюємо із Стрийським МНВК щодо викладання технологій в 10-11-их класах.  Такий тандем дає добрі результати для наших учнів в плані профорієнтації. Маємо досягнення у Всеукраїнських предметних олімпіадах, 17 учнів-переможців першого етапу: 4 учні-І місце, 7 учнів-ІІ місце, 6 учнів-ІІІ місце. Учениця 9-А кл. Мерчук Анна зайняла ІІІ місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.  Г. Шевченка. Маємо І-ше і ІІІ-тє місця в Міжнародному конкурсі імені П. Яцика, Марущак Ілона, 9-Б кл., Хомка Марта, 3-Б кл. В школі працювали  гуртки:  вокальний, хореографічний «Росинка»,мовознавчий,туристично-краєзнавчий, математичний,образотворчого мистецтва,  спортивні секції настільного тенісу, легкої атлетики, бойового гопака.

Постійно працюємо над збереженням та вдосконаленням матеріально-технічної бази школи. До нового навчального року будемо готові і радо зустрінемо своїх учнів першого вересня. Плекаємо надію на те, що зустріч відбудеться в стінах рідної школи, а не в умовах дистанційного навчання.

                           

 

ГОЛОСУВАЛИ: Визнати, що робота директора школи за звітний 2020-2021 навчальний рік, заслуговує оцінки «добре». «ЗА»-72 педпрацівників, 7 представників батьківської громадськості, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0.

 

Голова зборів                          Г.М. Алексевич

Секретар зборів                      Н.М. Роїк

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту