Середа, 22.09.2021, 08:05Вітаю Вас Гість | RSS
Середня загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ст. І.Я.Франка
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт дирекора


 

Витяг з протоколу

зборів педагогічного колективу і батьківської громадськості

середньої загальноосвітньої школи№3 І-ІІІ ступенів

імені І. Я. Франка м. Стрия Львівської області

16 червня 2020 року

 

Голова зборів  Алексевич Галина Михайлівна

Секретар  Роїк  Наталія  Миколаївна

Присутні 50 членів педагогічного

колективу, 5 представників батьківської громадськості

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

  1. Звіт Юрків Галини Михайлівни, директора школи, про свою діяльність протягом 2019-2020 навчального року.
  2. Прийняття рішення щодо оцінки діяльності директора школи шляхом  таємного голосування.

 

СЛУХАЛИ:

 

ЮРКІВ Г. М. Протягом  2019-2020 н. р. школа працювала в руслі демократизації школи і основних  засад реформування освітнього процесу під гаслом «Школа наш дім, в ньому затишно всім». З батьківською спільнотою будуємо відносини на засадах доброзичливості, взаєморозуміння та партнерства. Пандемія коронавірусу  внесла суттєві корективи в наше життя. В умовах  тривалого національного карантину всі учасники освітнього процесу опановували ази дистанційного навчання. Це унікальний досвід, здобуття якого допоможе нам протистояти тим викликам, перед якими опинилось людство.

       Кількість учнів станом на 05.09.2019 року: мережа 36 класів, 980 учнів. Минулого навчального року- мережа станом на 05.06.2018 року- 35 класів, 918 учнів. Нашу шкільну спільноту цього року поповнять три перші класи в кількості 81 учень. Плануємо 4 п΄ятих класів(100 учнів) переводимо свої два четверті класи, і два класи вливаються в наш шкільний колектив із Стрийської ЗШ І ступеня №11. З чотирьох дев΄ятих класів сформували два десяті класи, профільні предмети українська мова та література і географія. На даний час  налічується 57 учнів, які бажають продовжити навчання в школі, 43 учні випущено зі школи. Свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою отримали 21 учень, 1учень з інклюзивного класу отримав довідку про закінчення повного курсу навчання. В цьому н.р. 138 учнів 3-іх, 8-их та 10–их класів нагороджені Похвальними листами. Особливістю цього навчального року стало дистанційне  його закінчення та звільнення від проходження ДПА учнів, які завершують здобуття початкової та базової середньої освіти. Випускаємо два одинадцяті класи, 66 учнів. Зважаючи на карантин, особливі умови щодо поширення корононавірусу, ЗНО, мабудь, розпочнеться 25 червня, при сприятливій епідемічній ситуації. Ще тривають дискусії щодо складання ДПА у формі ЗНО. За індивідуальною формою(педагогічний патронаж) навчалось троє учнів. Було відкрито 4 інлюзивні класи. Працювали за оновленими освітніми програмами та навчальними планами, особливо 5-ті та 10-ті класи, які затверджувались педрадою на початку навчального року. В 10-ому продовжували читати нові курси «Громадянська освіта»,  «Інтегрований курс: Україна і світ». Ми працюємо в умовах реформування Державних стандартів середньої освіти, це дуже цікаво і водночас складно,спонукає  пізнавати нове, щоб бути в освітньому тренді.

В 2019-2020 н. р. продовжувала працювати Нова Українська Школа-НУШ згідно Державного стандарту початкової освіти. Мета НУШ-всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування цінностей, розвиток самостійної творчості та допитливості. Перші класи НУШ 2019/20 н.р.: 1-А клас-29учнів, класний керівник Пращерук С. М., 1–Б клас – 31 учень, класний керівник Хухра Л. Є., 1-В клас- 32 учні,класний керівник Мариній М. Р. Переведено до другого класу НУШ 82 учні,три класи, класні керівники Малишева Л. В., Кізима Л. В., Бучинська Г. З. Всі учителі пройшли відповідну курсову перепідготовку.  Придбано нові парти, техніку, дидактичні матеріали.  Завдяки кропіткій цілоденній праці вчителів, батьків вдосконалюється нове освітнє середовище в початковій школі. Є перші добрі результати і відгуки. Діти із задоволенням йдуть до школи, а це втішно і для батьків, і для вчителів. В 1-4-их класах ст. на 05. 09. 2019 р. налічувалося 313 учнів, з них 19 школярів належать до пільгових категорій, один учень навчався за індивідуальною формою(педагогічний патронаж). Відкрито було 2-В інклюзивний клас. Працювало дві групи продовженого дня для учнів 1-4 класів. В 11-ти класах початкової школи працює 21 учитель, 13 учителів початкових класів, 6 учителів-предметників, 2 вихователі ГПД. З них: 10 учителів вищої категорії, 4-І категорії, 5- ІІ категорії, 1- спеціаліст, 1- вищий тарифний розряд, 6-ти педагогам присвоєно звання «старший учитель», 2-ом –«учитель-методист», один нагороджений значком «Відмінник освіти України».

Цього року атестувалося 9-ть учителів,з них двоє заступників на відповідність займаній посаді, підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєне педагогічне звання «старший учитель» двоє учителів, 3-ом учителям присвоєно педагогічне звання «старший учитель»,1 учитель атестувався на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії», 1 учитель- присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»(позачергово), 1 учитель – «Спеціаліст першої категорії»(позачергово). Усі педагоги є творчими та ініціативними, намагаються працювати в нових умовах, дотримуючись педагогіки партнерства як ключового компонента НУШ.  Протягом навчального року в 1-4 класах було проведено багато цікавих, яскравих заходів, навчальних, пізнавальних екскурсій(віртуально), нестандартних уроків, особливо в умовах дистанційного навчання Особливі неповторні враження залишилися від  Літературного карнавалу, який цьогоріч відбувався онлайн, вперше в Україні.

На  2020-2021 навчальний рік сума коштів, які ми отримали для придбання шкільних меблів для НУШ, складає 1038514.00 грн., для дидактичного матеріалу- 41794.00 грн., для  компобладнання, мультимедійного контенту- 24106.00 грн. Будемо їх освоювати до початку навчального року.  

Згідно штатного розпису в школі працювали 83 педагогічні працівники. З них- 4 особи адміністрації, 3 сумісників, 2 бібліотекарі, 1 практичний психолог,  2 вихователів ГПД. Серед учителів 42 особи «спеціаліст вищої категорії», 6 ос.  «спеціаліст І категорії», 14 ос. «спеціаліст ІІ категорії», 1ос. вищий тарифний розряд, звання «учитель-методист»-8осіб, «старший учитель»-20 осіб. Підлягали атестації в 2020 році 9 учителів, з них-2 позачергово. З 01.06.2020 року до штатного розпису введено посаду фахівця з публічних закупівель,0,5 ставки.

Забезпечували  життєдіяльність освітнього закладу 20 осіб технічно-обслуговуючого персоналу.  Харчування учнів та працівників здійснювала приватний підприємець Білінська Галина Василівна, з якою укладена угода щодо організації та забезпечення гарячого харчування. Разом з адміністрацією і батьками співпрацювали над урізноманітненням шкільного меню. Якість та калорійність їжі добра. Вартість гарячого харчування для учнів 1-4 класів складала 11 грн., для пільгових категорій-16 грн. Кількість учнів-пільговиків-49, з них: діти-сироти і позбавлені батьківського піклування-3, малозабезпечені-18, діти, батьків  АТО-28. В ГПД другим обідом учні харчувалися за батьківські кошти. Протягом року усією шкільною спільнотою дбали про безпеку життєдіяльності учнів та учителів. Не зафіксовано випадків дитячого травматизму. Медобслуговування здійснювала медсестра Тижбір Руслана Ігорівна, яка з 01.04.2020 зарахована до штату школи.

План асигнувань або кошторис нашої школи на 2020 календарний рік складає  16 млн.459 тис.920 грн. Левова частка коштів йде на зарплату  і нарахування на неї, а також на енергоносії-тепло-водо-енерго постачання, профдезвідділ та вивезення сміття, на харчування-661,32 тис. грн. На нашу «господарку» передбачено  10 тис. грн., на придбання медикаментів 2,5 тис. грн., на відрядження-9,0 тис. грн.  На щорічну винагороду для педагогічних працівників  передбачено коштів в обсязі 100% посадового окладу. Програмою капітального будівництва об’єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення, благоустрою міста і капітального ремонту об’єктів по м. Стрию на 2020 рік передбачено 150 тис. грн.. на капітальний ремонт віконних прорізів, 140 тис грн. на блискавкозахист. Але в умовах карантину фінансування поки що призупинено.

Плідно протягом року працює шкільна бібліотека, яка має в своєму арсеналі великий бібліотечний фонд. Координацію роботи із школярами, учителями, батьками щодо популяризації книги і читання, як цікавого процесу, здійснювали ст. бібліотекар Корчевська Світлана Григорівна, бібліотекар Ращупкіна Наталія Ігорівна. Особливої уваги бібліотекарі надають довідково-бібліографічній роботі. Учням основної школи пояснюють складніші поняття: зв’язок каталогів і картотек із книжковим фондом, з розстановкою книг на книжкових полицях тощо. Традиційно для учнів проводяться бесіди «Подорожуємо книжковим містом»,  «Автори дитячих книг», «Книга в моєму житті». Цікавими та пізнавальними для наших учнів були літературно-краєзнавчі мандрівки « Чарівний світ Карпат», «Стрий-столиця Пригір΄я». Проводились патріотичні літературні години «Україно, Україно, вірне серце твого сина я кладу тобі до ніг», « Козацькі та стройові пісні», «Сини України», « Жінки в історії України». Було оформлено цикл виставок-пори року «В гостях  у бабусі-зими», «Ой весна, весна, днем красна», «Прийшло вже щедре літечко», «Золота криниця мудрості». У вересні відбувається видача підручників, а також визначається стан забезпечення підручниками учнів школи. Бібліотекарі разом з класними керівниками проводять бесіди щодо збереження підручників і підвищення бібліотечної культури школярів, а також бібліотечні уроки «Підручникам довге життя», «Живи, книго», «Книжкова лікарня», «Книга. Сім΄я. Дитина», « На допомогу тим, хто вивчає українську та англійську мови», « Реформи освіти втілюємо в життя». Кожного місяця бібліотека інформує школярів про визначні дати та події. Також до знаменних дат бібліотека оформлює тематичні книжкові виставки у вестибюлі школи.

В  школі  практикуємо допрофільну підготовку в 7-9 класах. Вводимо в навчальний план спецкурси з математики, української мови, географії, історії, предмети за вибором християнська етика, хореографія, польська мова, передбачаємо додаткові години математики та англійської мови. Орієнтуємося на запити наших учнів. Співпрацюємо із Стрийським МНВК щодо викладання технологій в 10-11-их класах.  Такий тандем дає добрі результати для наших учнів в плані профорієнтації. Маємо досягнення у Всеукраїнських предметних олімпіадах, 17 учнів-переможців першого етапу: 4 учні-І місце, 7 учнів-ІІ місце, 6 учнів-ІІІ місце. Учениця 9-А кл. Мерчук Анна зайняла ІІІ місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.  Г. Шевченка. Маємо І-ше і ІІІ-тє місця в Міжнародному конкурсі імені П. Яцика, Марущак Ілона, 9-Б кл., Хомка Марта, 3-Б кл. В школі працювали  гуртки:  вокальний, хореографічний «Росинка»,мовознавчий,туристично-краєзнавчий, математичний,образотворчого мистецтва,національно-патріотичний «Я громадянин-патріот»,  спортивні секції настільного тенісу, легкої атлетики, бойового гопака.

Постійно працюємо над збереженням та вдосконаленням матеріально-технічної бази школи. До нового навчального року будемо готові і радо зустрінемо своїх учнів першого вересня. Плекаємо надію на те, що зустріч відбудеться в стінах рідної школи, але не в умовах дистанційного навчання.

                           

 

 

 

ГОЛОСУВАЛИ: Визнати, що робота директора школи за звітний 2019-2020 навчальний рік, заслуговує оцінки «добре». «ЗА»- 50 педпрацівників, 5 представників батьківської громадськості, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0.

 

Голова зборів                          Г.М. Алексевич

Секретар зборів                      Н.М.Роїк

ПРОТОКОЛ

зборів педагогічного колективу і батьківської громадськості

середньої загальноосвітньої школи№3 І-ІІІ ступенів

імені І. Я. Франка м. Стрия Львівської області

12 червня 2019 року

 

Голова зборів  Кіндратишин Галина Богданівна

Секретар  Роїк Наталія Миколаївна

 

Присутні 67 членів педагогічного

колективу, 11 представників батьківської громадськості

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

  1. Звіт Юрків Галини Михайлівни, директора школи, про свою діяльність протягом 2018-2019 навчального року.
  2. Прийняття рішення щодо оцінки діяльності директора школи .

 

СЛУХАЛИ:

 

ЮРКІВ Г. М., звіт директора школи. Протягом  2018-2019 н. р. школа працювала в руслі демократизації школи і основних  засад реформування освітнього процесу під гаслом «Школа наш дім, в ньому затишно всім». Кількість учнів станом на 05.09.2018 року, мережа, 35 класів, 918 учнів. Попередня мережа станом на 05.06.2019 року- 36 класів, 973 учні. Йде позитивна динаміка до збільшення кількості учнів в 1-их. 5-их, 10-их класах. Нашу шкільну спільноту цього поповнять три перші класи в кількості 96 учнів. Плануємо 5 п΄ятих класів, переводимо свої три четверті класи, і два класи вливаються в наш шкільний колектив із Стрийської ЗШ І ст.№11. Попередньо плануємо з чотирьох дев΄ятих класів сформувати два десяті класи філологічного профілю. Станом на сьогодні вже налічується 67 учнів, які бажають продовжити навчання в школі. А це означає, що зростає кількість учнів, бажаючих здобути повну загальну середню освіту і отримати свідоцтво, документ нового зразка в рідній школі. Цьогоріч 114 учнів 3-іх, 8-их та 10–их класів нагороджені Похвальними листами. Із 110 учнів 9-их класів 88 учнів отримають свідоцтво звичайного зразка, 22 учні з відзнакою. Випускаємо два одинадцяті класи, 39 учнів, з них- Хропата Анастасія, учениця 11-А класу, претендентка на Золоту медаль. Ще триває ДПА у формі ЗНО. За індивідуальною формою навчалось четверо учнів в 10-ому, 9-ому. 6-ому, 3-ому класах.                                                                                    Працювали за оновленими освітніми програмами та навчальними планами, особливо 5-ті та 10-ті класи, які затверджувались педрадою на початку навчального року. В 10-ому ввели нові курси «Громадянська освіта»,  «Інтегрований курс: Україна і світ». Ми працюємо в умовах реформування Державних стандартів середньої освіти, це дуже цікаво і водночас складно, але спонукає також пізнавати нове, щоб бути в освітньому тренді.

В 2018-2019 н. р. запрацювала Нова Українська Школа-НУШ та впроваджено Державний стандарт початкової освіти. Мета НУШ-всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування цінностей, розвиток самостійної творчості та допитливості. Переведено до другого класу НУШ 79 учнів, класні керівники Малишева Л. В., Кізима Л. В., Бучинська Г. З., які пройшли відповідну перепідготовку.  Придбано нові парти, техніку, дидактичні матеріали. Про це детально йшлося в попередньому звіті. Завдяки кропіткій цілоденній праці вчителів, батьків створюється нове освітнє середовище в початковій школі. Є перші добрі результати і відгуки. Діти із задоволенням йдуть до школи, це чудово. В 1-4-их класах ст. на 05. 09. 2018 р. налічувалося 305 учнів, з них 12 школярів належать до пільгових категорій, один учень 3-Б класу навчався за індивідуальною формою. Працювало дві групи продовженого дня для учнів 1-4 класів. В 11-ти класах початкової школи працює 21 учитель, 13 учителів початкових класів, 8 учителів-предметників. З них: 10 учителів вищої категорії, 4-І категорії, 5- ІІ категорії, 1- спеціаліст, 1- вищий тарифний розряд, 5-ти педагогам присвоєно звання «старший учитель», 2-ом –«учитель-методист», один нагороджений значком «Відмінник освіти України». Цього року атестувалося 6-ро учителів, підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель» троє учителів, 1 учитель- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії», двом учителям присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії». Усі педагоги є творчими та ініціативними, намагаються працювати в нових умовах, дотримуючись педагогіки партнерства як ключового компонента НУШ. В 2019-2020 н. р. за новим Державним стандартом будуть уже працювати 1-ші та 2-гі класи. Протягом навчального року в 1-4 класах було проведено багато цікавих, яскравих заходів, навчальних, пізнавальних екскурсій, нестандартних уроків. Особливі неповторні враження залишилися від першого етапу Літературного карнавалу. Завершився навчальний рік у початковій школі креативним кольоровим тижнем, який  супроводжувався забавами, розвагами. конкурсами,  флешмобами. Цього 2019-2020 навчального року НУШ продовжує працювати, зараховано 96 учнів до трьох класів, класні керівники Пращерук С. М., Хухра Л. Є., Мариній М. Р.Сума коштів, які ми отримали для придбання шкільних меблів складає 102809.00 грн., для дидактичного матеріалу- 39097.00 грн., для музичних інструментів, компобладнання, мультимедійного контенту- 24065.00 грн. Будемо їх освоювати до початку навчального року.  

Згідно штатного розпису в школі працювали 78 педагогічних працівників. З них- 4 особи адміністрації, 3 сумісників, 2 бібліотекарі, 1 практичний психолог,  2 вихователів ГПД. Серед учителів 41 особа «спеціаліст вищої категорії», 5 ос.  «спеціаліст І категорії», 14 ос. «спеціаліст ІІ категорії», 1ос. вищий тарифний розряд, звання   «учитель-методист»-8 ос., «старший учитель»-18 ос. Підлягали атестації в 2019 році 15 учителів, з них- на відповідність «спеціаліст вищої категорії» та звання « старший учитель»-4,  на відповідність «спеціаліст вищої категорії»-1, відповідність «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння звання «старший учитель»-3, присвоєння «спеціаліст вищої категорії»-1,  «спеціаліст І категорії»-4, «спеціаліст ІІ категорії»-2. Курси підвищення кваліфікації пройшли 17 учителів. Забезпечували  життєдіяльність освітнього закладу 20 осіб технічно-обслуговуючого персоналу.  Харчування учнів та працівників здійснювала приватний підприємець Сорока Марія Василівна, з якою укладена угода щодо організації та забезпечення якісного харчування. Разом з адміністрацією і батьками співпрацювали над урізноманітненням шкільного меню. Якість та калорійність їжі добра. Вартість гарячого харчування для учнів 1-4 класів складала 9.94 грн., для пільгових категорій-14.99 грн. (учні-пільговики-42: діти-сироти і позбавлені батьківського піклування-6, малозабезпечені-16, діти, батьків з АТО-20). В ГПД другим обідом учні харчувалися за батьківські кошти. Протягом року усією шкільною спільнотою дбали про безпеку життєдіяльності учнів та учителів. Не зафіксовано випадків дитячого травматизму. Медобслуговування здійснювала медсестра Тижбір Руслана Ігорівна.

План асигнувань або кошторис нашої школи на 2019 календарний рік складає  14 млн.861 тис.720 грн. Левова частка коштів йде на зарплату  і нарахування на неї, а також на енергоносії-тепло-водо, енерго постачання, профдезвідділ та вивезення сміття, на харчування-577 тис. грн. На нашу «господарку» передбачено заледве 7 тис. грн., на придбання медикаментів 2тис. грн., на відрядження-12,5 тис. грн.   Звичайно, що цих коштів замало для повноцінного функціонування такої великої школи. Так звані «преміальні» на цей рік передбачено в обсязі 50% посадового окладу. Можливо, при наявності достатніх коштів в міському бюджеті,  їх обсяг зросте до 100% . Програмою капітального будівництва об’єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення, благоустрою міста і капітального ремонту об’єктів по м. Стрию на 2019 рік передбачено 295 тис. грн.. на капітальний ремонт харчоблоку. Це дасть нам можливість усунути аварійний стан електромережі  та каналізації.

Плідно протягом року працює шкільна бібліотека, яка має в своєму арсеналі великий бібліотечний фонд. Координацію роботи із школярами, учителями, батьками щодо популяризації книги і читання, як цікавого процесу, здійснювали ст. бібліотекар Корчевська Світлана Григорівна, бібліотекар Ращупкіна Наталія Ігорівна. Особливої уваги бібліотекарі надають довідково-бібліографічній роботі. Учням основної школи пояснюють складніші поняття: зв’язок каталогів і картотек із книжковим фондом, з розстановкою книг на книжкових полицях тощо. Традиційно для учнів проводяться бесіди «Подорожуємо книжковим містом»,  «Автори дитячих книг», «Книга в моєму житті». Цікавими та пізнавальними для наших учнів були літературно-краєзнавчі мандрівки « Чарівний світ Карпат», «Стрий-столиця Пригір΄я». Проводились патріотичні літературні години «Україно, Україно, вірне серце твого сина я кладу тобі до ніг», « Козацькі та стройові пісні», «Сини України», « Жінки в історії України». Було оформлено цикл виставок-пори року «В гостях  у бабусі-зими», «Ой весна, весна, днем красна», «Прийшло вже щедре літечко», «Золота криниця мудрості». У вересні відбувається видача підручників, а також визначається стан забезпечення підручниками учнів школи. Бібліотекарі разом з класними керівниками проводять бесіди щодо збереження підручників і підвищення бібліотечної культури школярів, а також бібліотечні уроки «Підручникам довге життя», «Живи, книго», «Книжкова лікарня», «Книга. Сім΄я. Дитина», « На допомогу тим, хто вивчає українську та англійську мови», « Реформи освіти втілюємо в життя». Кожного місяця бібліотека інформує школярів про визначні дати та події. Також до знаменних дат бібліотека оформлює тематичні книжкові виставки у вестибюлі школи.

В  школі ми практикуємо допрофільну підготовку в 7-9 класах. Вводимо в навчальний план спецкурси з математики, української мови, географії, історії, предмети за вибором християнська етика, хореографія, польська мова, передбачаємо години математики і англійської мови. Орієнтуємося на запити наших учнів. В старших 10-11-их класах проводиться профільна підготовка: 11-А кл.-екологічний, 11-Б кл.-української філології. Співпрацюємо із Стрийським МНВК щодо викладання технологій.  Такий тандем дає добрі результати для наших учнів. Маємо непогані досягнення у Всеукраїнських предметних олімпіадах, 19 учнів-переможців першого етапу: 4 учні-І місце, 6 учнів-ІІ місце, 9 учнів-ІІІ місце. Наша учениця 11-А кл., Хропата Анастасія, зайняла І місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім.. Т.  Г. Шевченка, маємо ІІ-ге і ІІІ-тє місця в Міжнародному конкурсі імені П. Яцика, а також спортивні перемоги в різноманітних змаганнях та турнірах.В школі працювали такі гуртки: гурток шахів, вокальний, хореографічний «Росинка», народознавства, драматичний «Театр мініатюр» англ.мовою, математичний, «Ми розмовляємо англійською мовою»,  спортивні секції настільного тенісу, легкої атлетики, бойового гопака.

Постійно працюємо над збереженням та вдосконаленням матеріально-технічної бази школи. Плануємо протягом літа відремонтувати харчоблок, коридори четвертого поверху, пофарбувати підлогу в спортивному залі, покосити траву на подвір΄ї та шкільному стадіоні, 10 класних кімнат. До нового навчального року будемо готові і радо зустрінемо своїх учнів першовересневих днів.

                           

ВИСТУПИЛИ:

 

  1. Сафіяник О. І., учитель хімії, сказала проте, що Юрків Г. М. протягом 2018-2019 навч. року відмінно виконувала свої обов΄язки. Як лідер школи, активно вела шкільну навчальну та господарську роботу. В освітньому процесі підтримує введення інноваційних технологій, а також індивідуальний та партнерський підхід до дітей і батьків. Власним прикладом надихає  і весь педколектив.  Щодо господарської роботи, яку виконують в школі, то Галина Михайлівна завжди дбає про комфорт і естетику навчальних приміщень. Кожного навчального року роблять поточні ремонти коридорів та класних кімнат, замінено освітлення у вестибюлі школи. Свідченням дбайливого ставлення до своїх обов΄язків директора школи, є нагородження грамотами відділу освіти за якісну підготовку до нового навчального року.
  2. Годісь Н. П., представник батьківської громадськості, відзначила серйозну і різнопланову роботу директора школи Юрків Г. М. на своїй посаді. Вона наголосила на тому, що керівник постійно ставить цілі щодо розвитку школи і досягає їх, наскільки це можливо в нинішніх умовах. Прослухавши звіт, запропонувала вважати доброю роботу директора і побажати успіхів в подальшому процвітанні нашої школи.
  3. Савчак М. М., учитель української мови та літератури, відзначила що роботу директора школи Юрків Г.М. протягом 2018-2019 н.р. слід визнати успішною та висловити їй подяку за ефективне управління та сумлінне і творче ставлення до своїх обов΄язків.

 

2.СЛУХАЛИ:

 

1. Чернишкову Н. М.. учителя зарубіжної літератури, яка запропонувала відкритим голосуванням визнати роботу директора Юрків Галини Михайлівни за звітний період доброю.

 

ГОЛОСУВАЛИ: Визнати, що робота директора школи за звітний 2019-2019 навчальний рік, заслуговує оцінки «добра». «ЗА»- 65 педпрацівників, 8 представників батьківської громадськості, «ПРОТИ»-0,

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту