П`ятниця, 03.05.2024, 14:24Вітаю Вас Гість | RSS

Проекти школярів

Робота учнів 9-В та вчителів інформатики Ориник У.В. і Васюти О.М.

Шкільна арт-стіна "Намалюй свою мрію"

Упродовж осені цьогорічна стипендіатка благодійного Фонду Карпінських, учениця 9-Г класу нашої школи Кухтій Роселіна розпочала підготовчу роботу з реалізації свого проекту. Обрана нею тема – надзвичайно цікава, а головне – не випадкова для неї, адже Роселіна має надзвичайні малярські здібності, відвідувала школу мистецтв, неодноразово виставляла свої малюнки на конкурсах і щоразу здобувала перемогу.

Кухтій Роселіна задумала в рідній школі оформити арт-стіну «Намалюй свою мрію». На кошти, надані Фондом Карпінських ( а це 5 тисяч гривень), було придбано фарби, пензлі, 25 полотен, їх заґрунтовано і прикріплено до центральної стіни вздовж шкільного коридору на ІV-му поверсі.

Посередині арт-стіни – зображення «Дерева бажань», виконане ученицею в техніці «аплікований малюнок». На крилах різнокольорових метеликів  понад 300 учнів школи написали про свої мрії й бажання.

Задум справді дуже цікавий: кожний випускний клас щороку залишатиме на згадку свою заповітну мрію, втілену в оригінальному малюнку, причому всі полотна мають бути розташовані як розгортання кольорів веселки. Адже мрії в дітей завжди яскраві й кольорові!

І ось у грудні робота закипіла. Першими створять свої шедеври цьогорічні випускники 9-их і 11-их класів.

Погляньте на ці фото. Це лише початок. Правда ж,  креативно?

Далі буде…..

Класний керівник 9-Г класу,

вчитель української мови та літератури

Лукач Т.М.